Kde nechala boty a proč je venku na mrazu jen ve slabé mikině, nevěděla. Snad si vzpomněla alespoň po noci strávené na záchytce

Opilá žena pobíhala po domě v Plachého ulici bez bot a postarala se tam o pěkný rozruch. Strážníci jí převezli k vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice.

Na linku městské policie se před polednem obrátil obyvatel domu, který slyšel z chodby hluk a řev, aby zjistil, co se vůbec děje, otevřel dveře bytu.  Přitom uviděl po chodbě pobíhat nějakou ženu, která v domě vůbec nebydlí, ani v minulosti jí tam neviděl,” informuje mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová.

Hlídka po příjezdu na místo okamžitě zaslechla ženský křik a posléze dotyčnou uviděla. Žena seběhla ze schodů a začala tlouci do poštovních schránek. Svého jednání zanechala hned potom, co k tomu byla vyzvána. Pamatovala si ale jen několik skutečností, a to že zkonzumovala větší množství alkoholu, uvnitř si chtěla na chvíli odpočinout a ohřát se. Proč nemá boty a je oblečena jen do mikiny a slabých tepláků, nevěděla. Výsledkem u ní provedené dechové zkoušky byla zjištěná hladina alkoholu 2,87 promile. Takže nezbývalo nic jiného, než ji dopravit na záchytku. Snad si po vystřízlivění vzpomněla, kde nechala boty.

Foto MP Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *