Je čas přestat mít strach být sám sebou, říká spisovatelka Zdeňka Jordánová. Bude přednášet v Plzni

Máte někdy pocit, že to ve vašem životě stále není ono? Pak možná právě pro vás je určená přednáška spisovatelky Zdeňky Jordánové na téma „Rozhodnutí – je čas změn“. Uskuteční se 11. dubna od 18 h na Fakultě zdravotnických studií v Plzni v Husově ulici 11.

Ing. Zdeňka Jordánová je česká spisovatelka knih o osobnostním růstu, pořádá kurzy a semináře a poskytuje individuální poradenství. Je první českou představitelkou New Age. Na svých seminářích se setkala se mnoha lidmi, kteří se rozhodli změnit přístup k řešení životních otázek – je jejich učitelkou a mentorkou. Kromě seminářů pořádá i řadu přednášek po celé České a Slovenské republice.

„Náš svět je velmi kulturní. Má-li být zachován, musí se začít duchovně vyvíjet. Je čas přestat bojovat o přijetí druhých lidí, ale vyřešit si přijetí sebe samého. Je čas přestat mít strach být sám sebou, falešně tolerovat něco, co je pro nás nepřijatelné a navrátit si svoji hrdost. Je čas vrátit se ke svým kořenům, či do svého dětství. Přestat opakovat chyby a opravdově žít to, co cítíme! Je čas postavit se za vše, co nám bylo původně dané. Za přírodu, za jednoduchost věcí, za staré opravdové hodnoty, za lásku..,“ říká Jordánová.

Nejen na přednáškách a seminářích, ale i ve svých knížkách se Jordánová snaží pomoci zájemcům s hledáním odpovědí na otázky např.:

Máte někdy pocit, že to ve vašem životě stále není ono?
Máte pocit, že něco hledáte?
Máte pocit, že ten svět “jde” někam jinam, než Vy byste chtěli?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *