Filip potřebuje ještě další peníze. Podpořit ho můžeme účastí na pátečním benefičním večeru v Černošíně

Taneční skupina 11Stars ve spolupráci s městem Černošínem pořádají Benefiční taneční večer pro Filipa. Ten je naplánován na pátek 13. října od 18 hodin v sále černošínského kulturního domu.
Jak Český pohled již několikrát informoval, devítiletý Filip z Ostrovců na Stříbrsku je po zdánlivě nenáročném zákroku v nemocnici ochrnutý a retardovaný. Jeho zdravotní stav se moc nelepší. Rodiče pracují, a proto pravidelně Filipa převážejí do zařízení v Plzni. Čím je je však Filípek starší, tím je těžší a rodina má problém jej přenášet do auto sedačky ve vozidle. „Není to jednoduché, hodně by nám pomohl vůz s nájezdovou plochou pro vozíček, nebo něco podobného. Ale na nové auto nemáme a samotná úprava staršího vozu by stále také přes dvě stě tisíc korun,“ říkají rodiče Eva a Miroslav Směšných z Ostrovců. Pro Filipa byl stvořen speciální účet, na kterém by se snad mohla částka na úpravu auta sejít. Nyní v září je tam přes osmdesát tisíc korun.
Taneční skupina 11 Star předvede taneční vystoupení, choreografii připravila vedoucí kroužku Veronika Merglová. Na místě budou také předány šeky od stříbrských Dolníků z Jazzového večera a od Svazu zdravotně postižených ze Stříbra. Moderuje redaktor Českého rozhlasu Pavel Halla.
Veškerý výtěžek půjde opět na speciálně upravený vůz s nájezdovou plošinou pro invalidní vozík pro rodinu Směšných z Ostrovců. (sih)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *