Festival Náplavka k světu znovu v plném proudu!

Festival Náplavka k světu. 0.2 zahajuje svůj program druhým ročníkem pivně-kulturního festivalu Brewstock – festival řemeslných minipivovarů s jednoznačně velmi kvalitní účastí nejen českých, ale i zahraničních hvězd v oboru. Také se na vás těšíme v nové lokalitě, a to na levém břehu řeky Mže u Rooseveltova mostu na Roudné!

V uplynulých letech festival plzeňskou náplavku na pár týdnů proměnil v místo pro nejrůznější volnočasové aktivity a také se zde pořádala řada akcí. V letošním roce plánují pořadatelé opět navázat na úspěšný a vyzkoušený program, který se setkal s pozitivním ohlasem u široké veřejnosti. Festival se koná za finanční podpory statutárního města Plzně.

Již tento pátek 26. května od 14:00 zahajuje festival Náplavka k světu. 0.2 svůj program spolu s druhým ročníkem pivně-kulturního festivalu Brewstock. Posláním tohoto festivalu je šíření pivní osvěty a představení nekonečné rozmanitosti pivních stylů. Osobně se zúčastní 9 z 10 nejlépe hodnocených pivovarů v ČR a dvě desítky dalších, včetně několika zahraničních hostů.

Třicet řemeslných pivovarů = přes sto padesát různých piv, k ochutnání toho tedy bude více než dost i na dva dny. O hudební doprovod se během pátečního večera postará jazzové uskupení Body band od 17 h a funková kapela Coffeebreak od 19 h. Program pokračuje i v sobotu od 12 h, kdy budou během dne probíhat besedy se sládky vybraných pivovarů. Pivo bude opět čepována výhradně do sklenic (vratná záloha 100 Kč nebo vlastní sklenice) s možností degustační porce 0,1 l. Vstup na festival je zdarma.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *