Dvakrát za jeden den skončil na záchytce. Komu se to hned tak povede?

Opilec stihl dvakrát za den skončit na záchytce. Poprvé ho tam hlídka městské policie dovezla hned po osmé hodině ráno, poté co ho našla pospávat na zemi na náměstí Českých bratří. Podruhé o třináct hodin později.

“Strážníci ráno opilého spáče museli vzbouzet, když se trochu mírně probral, začal vyvádět, válel se po trávníku, roztrhal na sobě tričko, přitom vykřikoval nesrozumitelná slova a dokonce se bránil imaginárním útokům,” informuje mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. “Na místo proto museli vyrazit také záchranáři, aby vyšetřili jeho zdravotní stav, zda muž nepotřebuje lékařskou péči,” dodává.

Během čekání na jejich příjezd začal muž členy hlídky považovat za lékařku.  Pak vysypal vše, co měl po kapsách, lehal si na břicho a tvrdil, že má přiložená pouta dozadu. Záchranář po vyšetření dvaapadesátiletého muže konstatoval, že dotyčný je schopen pobytu v protialkoholní záchytné stanici. Tam ho hlídka městské policie následně také k vystřízlivění převezla.

Do stejného zařízení ho vezli k vystřízlivění ještě týž den večer. Jakmile muž totiž opustil záchytku, opil se znovu. V devět večer se potácel, padal  a žebral v Tylově ulici. Strážníci ho našli v takovém stavu, že se nebyl schopen z důvodu silné opilosti postavit na vlastní nohy. Takže nezbývalo nic jiného, než zase cesta na záchytku.

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *