Dokázali byste odhodit koťata k popelnici? V Újezdě to někdo udělal

Tři malá koťata někdo odložil u popelnice v Plzni-Újezdě. Naštěstí je našla šestatřicetiletá žena a informovala o svém nálezu strážníky..

„Žena nalezená zvířata odnesla na služebnu strážníků na Slovanech, odkud si je odvezli strážníci ze skupiny pro odchyt zvířat a předali je do péče pracovníků Útulku pro zvířata v nouzi,“ informuje mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. Koťata jsou asi jeden měsíc stará.

Foto MP Plzeň