Daikin zdvojnásobil náborový příspěvek pro nové zaměstnance

Renomovaný výrobce klimatizací Daikin láká Západočechy, kteří uvažují o novém zaměstnání. Každý, kdo nastoupí do plzeňského závodu na vybrané pracovní pozice, získá po pár měsících motivační příspěvek 10 000 korun. Poskytovaný příspěvek byl k začátku letošního roku navýšen na dvojnásobek. Zajímavou odměnu Daikin vyplácí i současným zaměstnancům, kteří doporučí nového pracovníka. Za pomoc při rozšiřování pracovního týmu je vyplácen bonus 5 000 až 50 000 korun dle odbornosti obsazené pozice.

Plzeňský Daikin vyrábějící klimatizační jednotky pro domácnosti hledá kvůli dlouhodobě velmi dobrým prodejům svých výrobků nové posily. Důvodem lednového navýšení náborového příspěvku je rekordně nízká nezaměstnanost v Česku a obtížnější hledání nových pracovních sil.

„Noví zaměstnanci nastupující na vybrané pozice dostanou nad rámec své mzdy po prvním odpracovaném měsíci 2 000 korun a po třetím měsíci dalších 8 000 korun. Myslíme, že je to velmi zajímavá částka, která může motivovat, proč nastoupit právě k nám,“ uvádí Tomáš Matoušek, náborový specialista plzeňského Daikinu, a dodává: „Daikin je celosvětově známý a úspěšný výrobce klimatizací, který udává směr v celém oboru. Jsme silný a zodpovědný zaměstnavatel, který dokáže svým zaměstnancům dát motivaci, adekvátní finanční ohodnocení i bezpečné a příjemné pracovní podmínky.“

Náborový příspěvek 10 000 korun je vyplácen ve dvou fázích po nástupu na tyto pracovní pozice:

  • Operátor – Kontrola kvality II
  • Operátor – Pájení
  • Operátor – Obsluha lisu
  • Operátor – Údržba
  • Zástupce směnového mistra
  • Směnový mistr
  • Inženýr

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *