Borci z Na stojáka přijedou nadvakrát rozesmát Plzeň a podpořit Diakonii Západ

Tři borci Karel Hynek, Nasty Petr Cerha a Arnošt Frauenberg z bandy, kteří vystupují Na stojáka, zaparkují svojí stand-up show 21. listopadu od 18 hod v Depu2015. S sebou opět přivážejí nebezpečný náklad, s jediným cílem rozvibrovat vaše bránice. Tentokrát je však součástí jejich výbavy i Voda, která pomáhá. Ta nejen že osvěží všechny návštěvníky benefičního představení, ale spolu s trojkou borců podpoří osoby s poruchou autistického spektra a mentálním postižením z Diakonie Západ.

“Vše začalo nedostatkem vody v Domově Radost, kde pečujeme o lidi s poruchou autistického spektra a mentálně postižené. Abychom toto unikátní zařízení nemuseli zavřít, realizovali jsme kampaň H2Óda na Radost, jejíž hlavní tváří byl borec Karel Hynek. To, že to byla dobrá volba, dokazuje, že čistá voda v Domově Radost od roku 2016 opět teče,” popisuje inspiraci pro vznik kampaně Voda pomáhá a spolupráci se skupinou Na stojáka vedoucí oddělení PR a fundraisingu Diakonie Západ Libor Janíček.

Jak se napít a pomoci klientům Diakonie Západ?

– Objednat si lístky na benefiční představení za předprodejní cenu 200 Kč (na místě budou za 250) na emailu tomas.benda@diakonie.cz a telefonu 605 573 209 nebo portálech: www.plzenskavstupenka.cz a GoOut.

– Napít se on-line a stát se dobrovodem na www.vodapomaha.cz

Jediným kliknutím se dostanete do naší internetové “vodárny” a podle své žízně si vyberete, jestli vám bude stačit půllitrová PET lahev, barel, anebo třeba zajištění ročního přísunu vody, která pomáhá. U každé z možností najdete adekvátní minimální výši daru. Pak už jen zvolíte částku, kterou následně pošlete převodem na transparentní účet Diakonie Západ.

“Kampaň Voda pomáhá, kterou jsme odstartovali taktéž v Depu 2015 při křtu CD tria Acoustix, pomáhá všude tam, kde v západních Čechách chybí dostatečná podpora sociálních služeb a jejich dostupnosti od státu, kraje či obcí. Naše kampaň je ve své podstatě jakousi vnitřní nadací Diakonie Západ, která společně s dárci (dobrovody) rozděluje finanční dary jednotlivým projektům na vodě. Výtěžek z benefičního představení Na stojáka podpoří osoby s poruchou autistického spektra a mentálním postižením z Domova Radost, Stacionáře Soběkury a Plamínek Merklín. Někteří z nich by bohužel bez naší podpory nemohli navštěvovat specializovaná denní zařízení, kde se mohou dále rozvíjet a užívat život,” přibližuje koordinátor kampaně Voda pomáhá Tomáš Benda.

Benefiční vystoupení proběhne díky laskavé podpoře vystupujících Na stojáka a DEPO2015. Kdo by nestihl první show, nemusí zoufat a počkat si na druhou, která odstartuje v půl deváté.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *