Zažijte Bavorsko! Noví průvodci poradí, kam vyrazit

Připravte se na jarní výlety už teď. Bavorský les a Šumava ukrývají stovky zajímavých míst. Že nevíte kam? Pomoci vám mohou naši průvodci, které jsou pro všechny zdarma.

„Máme připravenou pestrou škálu propagačních materiálů v češtině, které se týkají outdoorových aktivit a kulinářských zážitků v regionu, a to na obou stranách hranice,” říká Simona Fink z Informačního centra Bavorska v Plzni.

Jednoduše přes webové stránky si můžete objednat například detailního průvodce „Turistický region ARBERLAND – Bavorský les“ s podrobně popsanými 60 trasami pro pěší turisty v Bavorském lese včetně mapek, brožuru pro cyklisty „Mountainbike region ARBERLAND BAVORSKÝ LES“ či zážitkovou mapu „Volnočasový průvodce regionem ARBERLAND“. V dvojjazyčné brožuře „Kulinářský průvodce po Bavorsku a Čechách“ se dozvíte informace o devadesáti biofarmách, farmářských obchodech, malých pivovarech i vybraných restauracích a kavárnách z oblasti Horních Franků, Horní Falce, Dolního Bavorska, Karlovarského, Jihočeského a Plzeňského kraje.

Propagační materiály objednávejte na: 

https://www.arberland-shop.de/Prospekte/tschechische-Prospekte/ 

Možné je osobní vyzvednutí v Plzni nebo v Českých Budějovicích:

  • Informační centrum Bavorska, náměstí Republiky 131/17, Plzeň 301 00
  • Informační centrum Bavorska,  Karla IV. 416/14, České Budějovice 370 01

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *