Za jednu korunu dostanou dvě! Pomozme středisku Víteček v Černošíně

Napsala nám Martina Sihelská ze Stříbra s žádostí o pomoc pro Středisko Víteček v Černošíně, které pomáhá handicapovaným dětem a seniorům. Její dopis předáváme dál čtenářům Českého pohledu a sami posíláme finanční příspěvek.

Z dopisu Martiny Sihelské: “Přátelé moji! Většina z vás ví, že podporuji různé projekty na pomoc druhým. Jedním z nich je Středisko Víteček z Černošína, které poskytuje sociální pomoc handicapovaným dětem a seniorům, v podobě denního stacionáře, terapeutických dílen a osobní asistence a zvláštní výuky. Ti lidé – andělé- tam nemají lehkou práci, žijí často životem jiných, na nich závislých, lidí. Jako všude i tam chybí finance, na pohonné hmoty na převážení klientů k lékařům či na úřady, na vybavení prostoru, zařízení i akce. POMOZME! ČSOB se rozhodla dát stejný obnos peněz, jaký dokážeme my, lidé dobrých srdcí, vybrat do 6. ledna. Možno platit bankovním převodem, bránou či QR kodem.

Věřte, že se zaručuji za tyto anděly, kteří ve Vítečku pomáhají a vybrané peníze skutečně pomohou jejich klientům. Podporuji je řadu let, sleduji jejich práci, chodím mezi ně. Jen málokdo z vás si asi umí představit, co je to za práci – není to práce – je to poslání a obětování se pro druhé. Každá vámi vložená koruna se zdvojnásobí, vy budete mít dobrý pocit a oni zajistí potřebné pro klienty.
DĚKUJI ZA KAŽDOU KORUNU!”

Podrobnosti o pomoci a možnost poslat jakýkoliv příspěvek je možné prostřednictvím https://csobpomaharegionum.csob.cz/detail-projektu/2413-bezpeci-klientu-strediska-vitecek-v-cernosine?fbclid=IwAR1YrUtGZQGX7CjE2kqAWxf7rG2EKhbtq-mSxhYIJL6oJTmguWvYhfpC-n0

Do konce sbírky trvá už jen devět dní – do 6. ledna 2023.

Ilustrační foto Víteček

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *