Vybrané pořady na Finále 2016 jsou již v prodeji

Filmový festival Finále Plzeň zahájil předprodej vstupenek na vybrané pořady na portálu goout.cz. Kompletní předprodej bude spuštěn 1. dubna na protálu www.festivalfinale.cz a v předprodeji vstupenek na nám. Republiky v Plzni.

29. ročník filmového festivalu Finále Plzeň zahájí 15. dubna programem v Měšťanské besedě a v DEPO2015. Týdenní přehlídka toho nejlepšího, co se nejen v Čechách a na Slovensku natočilo za minulý rok, je letos nově doplněna i o bohatý doprovodný program, který zahrnuje nejen koncerty, ale i setkání youtuberů, autorská čtení či talkshow.

„Rádi bychom fanouškům festivalu umožnili rozhodovat se o programu, který chtějí navštívit, s dostatečným předstihem, a proto jsme 10. dubna spustili předprodej některých vybraných pořadů, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou natolik atraktivní, že se na ně vstupenky vyprodají velmi rychle,“ vysvětluje ředitelka festivalu Finále Plzeň Eva Veruňková Košařová.

Cena jednotlivé vstupenky je na všechny pořady uvedené do prodeje 80 Kč.

 

Ode dneška je možné objednávat vstupenky na adrese www.goout.cz na tyto pořady:

Pátek 15. dubna

17:00 / Malý sál

Lukáš Pavlásek – Z deníku ajťáka

Muž mnoha profesí Lukáš Pavlásek, stand-up komik, herec, textař a v neposlední řadě osobitý tanečník, se představí jako nevšední spisovatel.

 

19:00/  Kinosál

Zahajovací film festivalu: Ani ve snu

Předpremiéra celovečerního filmu, který byl poprvé uveden na MFF Berlinale. Děj se odehrává v adrenalinovém prostředí parkouru. Pravým adrenalinem je však také láska…

 

21:00 / DEPO2015

Please the Trees &Sbor Elpida

Společný koncert žánrově neuchopitelné kapely Please the Trees frontmana Václava Havelky a dámského pěveckého sboru Elpida.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *