Vezměte si s sebou do nemocnice přítele či manželku. FN Plzeň to nabídne od ledna na borské chirurgii

Jdete na operaci a v nemocnici se vám bude stýskat po rodině? Můžete jít do nemocnice s přítelem, manželkou nebo tetičkou. A ti tam budou moci spolu s vámi být po celou dobu hospitalizace. Takovou službu v novém roce nabídne Fakultní nemocnice Plzeň. Na svém chirurgickém oddělení na Borech otevírá CHIRO Premium – oddělení nadstandardních pokojů hotelového typu.

Devět nových pokojů  kompletně  zrekonstruovaného oddělení  nabídne pacientům chirurgického oddělení  komfort a možnost společné hospitalizace s osobou blízkou. Tento typ nadstandardního ubytování při hospitalizaci si  žádají hlavně pacienti  plánovaných chirurgických zákroků a FN Plzeň je prvním zdravotnickým zařízením v regionu, které tuto možnost nabídne.

Komfortní prostředí pro pacienty, jejich doprovod, ale i zaměstnance, plné teplých barev a moderního vybavení přijme první pacienty koncem prvního pracovního týdne roku 2019. Oficiální otevření nového oddělení v pavilonu 59 (bývalá vojenská nemocnice) se uskuteční v pátek 4. ledna.

Ilustrační foto

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *