Večer plný stepu – v pátek 8. února v Divadle Alfa. Moderuje herec Petr Borovský

Plzeňské Step by step studio Kamily Borovské slaví už osmé narozeniny a tradičně zve příznivce stepu na vystoupení všech svých členů v  Divadle Alfa. Večer plný stepu nabídne špičkové choreografie, se kterými plzeňští stepaři soutěžili na mistrovství ČR, Evropy i světa, mimo jiné i vítěznou skladbu z Mistrovství Evropy 2018 v kategorie Adults II s  názvem „Like You“. Chybět ale nebudou ani ukázky práce začínajících a mírně pokročilých stepařů, od předškolních dětí po dospělé. Hostem bude členka souboru muzikálu Divadla J. K. Tyla Venuše Zaoralová Dvořáková, která zazpívá píseň „Somewhere“ z West Side Story, a celý večer bude moderovat herec Divadla Alfa Petr Borovský.

„Narozeniny našeho studia slavíme společným vystoupením pro veřejnost už několik let, poprvé však nestačí dva termíny. Odpolední i večerní vystoupení 8. 2. byla velmi rychle vyprodaná, přidali jsme proto ještě termín 17. 2. od 17:00., rovněž v  Divadle Alfa, na který zbývají poslední vstupenky,“ zve Kamila Borovská zakladatelka plzeňského Step by Step studia.

Zájem o Večer plný stepu odráží i neustále rostoucí zájem o tento druh tance. Počet členů Step by Step studia se blíží dvěma stům a další přibývají. „Výhodou je, že se stepováním se dá začít v  každém věku, máme žáky od 4 do 70 let. Step pomáhá rozvíjet cit pro rytmus a hudbu obecně, ve studiu máme dobrou partu a naše vystoupení můžete vidět při mnoha příležitostech, na plesech, festivalech i dalších akcích v  Plzeňském kraji. Hlavně si ale užíváme radost z  pohybu,“ vysvětluje Kamila Borovská. Studio Step by Step je také spolupořadatelem Plzeňského festivalu stepu, jehož 6. ročník se bude konat od 16. do 19. května 2019. (tz)

Ilustrační foto Step by step

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *