Ve Škodalandu se uskuteční již 3. ročník dětského překážkového závodu Škodalad Race Junior

Spolek Kukačky připravuje ve spolupráci s Městským obvodem Plzeň 3 již třetí ročník běžeckého překážkového závodu pro děti ŠKODALAND RACE JUNIOR. Poběží se opět po vyznačené trase v nerovnoměrném terénu, který prověří nejen jejich fyzickou zdatnost, ale také psychickou odolnost při překonávání překážek s různou obtížností.

„Škodaland Race Junior se stává pojmem na mapě dětských běžeckých překážkových závodů. Pořadatelé závodu mají opět připravenu rozmanitou trať se spoustou přírodních i statických překážek. Nejatraktivnější jistě bude opět vodní příkop se spoustou vody a jedna zcela nová překážka, kterou si děti opravdu užijí. V rámci doprovodného programu se mohou děti těšit na obrovský skákací hrad a spoustu dárků,“ informuje Michal Boháček, organizátor sportovní akce. 

Běžecký závod se uskuteční 9. srpna 2020 od 10 hodin v multifunkčním areálu Škodaland v místě bývalého kempu. S ohledem na situaci v zemi a aktuální nařízení vlády v souvislosti s omezením šíření nákazy COVID 19 letošní prázdninový ročník dozná několik změn. Především bude regulován počet dětí, které rodiče registrují do závodu. Registrace tedy bude možná pouze pomocí formuláře na webové stránce závodu www.skodalandracejunior.cz a nebude možné, tak jak tomu bylo v minulých ročnících, registrovat se až těsně před závodem při příchodu do areálu ŠKODALANDU. Navíc budou dodržovány přísná hygienická pravidla a k dispozici budou všechny potřebné ochranné pomůcky a potřeby.

Každý závodník, který úspěšně překoná všechny překážky a dorazí do cíle, získá od pořadatele medaili s logem závodu a drobný dárek. První tři závodníci, kteří zdolají tuto náročnou trať v nejlepším čase ve své kategorii, získají pohár s logem závodu. Hodnoceni budou vždy nejlepší tři chlapci a tři dívky zvlášť. Absolutně nejrychlejší závodník, pak získá pohár starosty MO Plzeň 3.

Stejně jako v předcházejících ročnících se závodu účastní děti z dětského domova DOMINO a na svůj samostatný závod se již teď těší děti z centra ProCit z.s., které si trať závodu vyzkouší již den předem.

Zdroj: MO Plzeň 3

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *