Vánoční trhy na hejtmanství letos už posedmé. Zboží nabídnou studenti krajských školských zařízení

Letos již posedmé se ve vnitrobloku Krajského úřadu Plzeňského kraje uskuteční oblíbené Vánoční trhy. Ve čtvrtek 29. listopadu od 13:30 hodin ožije vnitroblok úřadu stánky s tradičním vánočním zbožím, které budou nabízet studenti krajských školských zařízení a zástupci pěti neziskových organizací.

Kraj pořádáním trhů dává prostor žákům středních škol ukázat, co dovedou a k čemu je studium právě na jejich škole dobré. To je pak přínosem pro rodiče dalších potenciálních studentů, žáků končících základní školu, kteří mohou právě na trzích otestovat výsledky práce pekařů, cukrářů i dalších řemesel. Rozmanitost a kreativitu v podobě prodávaných výrobků představí také zástupci neziskových organizací z Plzeňského kraje.

Co na trzích koupíte?
Na trzích si budou návštěvníci moci nakoupit vánoční cukroví, vánočky, štoly, slané i sladké palačinky, vafle, ale také vlasové nudle či punč a mnoho dalších dobrot. Chybět nebudou ani vánočně laděné dekorační předměty, jako keramika, svícny, adventní věnce či ozdoby. Prezentovat se budou opět také kadeřnice a kosmetičky ze Středního odborného učiliště v Domažlicích, které nabídnou líčení nebo úpravu vlasů ve foyer krajského úřadu. (tz)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *