Uvažujete o ročním či skladovém voze? Poradíme vám i autorizovaný servis

Spousta motoristů stojí před otázkou, zda koupit nové auto, nebo ojetinu. První možnost je určitě lákavější. Většina prodejců vám nabídne pětiletou záruku, zhruba stejnou dobu máte po starostech se servisem a je to komfortní pocit jet v novém. Připravit si ale musíte dost peněz. Za ojetinu dáte sice méně, ale ne vždy zase máte jistotu, že kupujete solidní auto. Do bazarů se dostávají i vozy s dobře zamaskovanými vadami, které vám pak mohou přinést “horké” chvilky. Existuje však i třetí cesta, kterou nabízejí někteří autorizovaní prodejci – auta ne zcela nová, ale prověřená a s dost dlouhou zárukou. Přemýšlet můžete i o skladových vozech.

Pořídit si můžete velmi mladé ojeté vozy Škoda se stářím do 18 měsíců, které mají najeto maximálně 30 000 km a jsou jako nové, jen levnější. Škoda roční vozy jsou prakticky na začátku své životnosti a čeká vás s nimi ještě velká porce kilometrů. Zajímavá je také záruční doba. Výrobce na ně poskytuje záruku 4 až 5 let od prvního uvedení do provozu.

Rozhodnete-li se nakonec přece jen pro nové auto, protože jste našli pár tisícovek pod stromečkem, a nechcete čekat, vybírat můžete ze skladových či předváděcích vozidel. Skladové vozy Škoda je možné odebrat ihned po vyřízení potřebných formalit, takže nemusíte dlouho čekat.

Ať už si koupíte nové, roční nebo skladové auto, vyplatí se vám při pravidelných prohlídkách nebo při jakémkoliv problému navštívit vždy autorizovaný servis Škoda. Jen tak máte jistotu, že jsou servisní práce provedené vyškolenými mechaniky a že ve svém autě máte jen originální díly.

Nejste ještě zcela rozhodnuti, ale roční či skladové vozy vás lákají? Nebo potřebujete tip na seriózní servis? Navštivte autorizovaného dealera Auto Podbabská v Praze 6-Dejvicích.Více informací a kontakty www.autopodbaba.cz.

Ilustrační foto www.autopodbaba.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *