Ukliďte si to sami, řekl hrdě strážníkům muž, který si z vraku v Husově ulici udělal skladiště

Pětačtyřicetiletý cizinec zabral jednoho z  odemčených opuštěných vozidel zaparkovaných v  Husově ulici a zabydlel se v  něm. Včera ho v  něm zastihli strážníci. Auto, které na první pohled vypadalo jako vrak, upoutalo jejich pozornost. Bylo plné nepořádku a odpadky se povalovaly i kolem.

“Přistižený muž se hned projevil, vinu na jeho chování měla zřejmě přemíra alkoholu, která mu v těle kolovala. Odmítal se s  hlídkou bavit, ze všeho měl legraci, a když vystoupil, byl rád, že se může vůbec přidržet auta, jelikož by se ve svém stavu nebyl schopen udržet sám na nohou,” popisuje mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

Dechovou zkouškou u něj byla zjištěna hladina alkoholu v  dechu dosahující skoro 2,5 promile. Svou arogantnost ukázal záhy nato. Na výzvu, aby nepořádek uklidil, reagoval slovy: „Nic uklízet nebudu, ukliď si to sám“. “S  úsměvem na rtech pak drze odhodil další nedopalek od cigarety na zem. Dál cokoliv nechtěl řešit, proto bude záležitost podstoupena správnímu orgánu. K  vystřízlivění byl převezen na záchytku,” konstatuje mluvčí městské policie.

Foto MP Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *