Tříkrálový pochod k Ježíšku vyjde z plzeňského náměstí Republiky už poosmé. V neděli 5. ledna

Už poosmé vyrazí v neděli 5. ledna 2020 Tříkrálový pochod k Ježíšku. Tradičně z plzeňského náměstí Republiky ve 14 hodin. “Na cestu nám zazpívají Bendíci a Broučci band z 5. MŠ v Plzni za doprovodu Bandu. Potom se vydáme ulicemi Plzně koledovat. Doprovodí nás tři králové také z 5. MŠ a plzeňský dudák Tomáš s potulným muzikantem Kašparem, průvod doplní i živí koně, na které se těší hlavně děti,” zvou organizátoři Alena a Pavel Kozákovi.

Průvod dojde ke kostelu U Ježíška a tam se  v 15 hodin odehraje ozvučený živý betlém z Dobřan. Po něm odslouží o hodinu později Mons. Emil Soukup poutní mši, po které bude následovat v 17 hodin Tříkrálový koncert pěveckého sboru Chrástochor.

“Budeme se na počátku nového roku těšit na všechny. Po celou dobu bude možné přispět do kasičky Tříkrálové sbírky. Do té jsme v roce 2019 přispěli částkou 10.961 Kč. Věříme, že se nám ji letos podaří překonat. Naše kasička je z velké části určena pro Domovy pro matky s dětmi v tísni v Plzeňském kraji,” píší v pozvánce Alena a Pavel Kozákovi a za všechny od Ježíška přejí požehnaný rok 2020.

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *