SOUTĚŽ: Cirkus Jo-Joo přiváží do Plzně nový program s názvem Stroj času 2

Deset výherců už dostalo po dvou vstupenkách na představení. Až do 6. května hrajeme o další. Odpověď na otázku čekáme na adrese: obchod@ceskypohled.eu

První český Národní cirkus představí v Plzni program, který dává ve svém volném pokračování  nové dramaturgické pojetí tradičním disciplínám jako je artistika, klaunerie a výcvik zvířat. Tato tři témata se nesou v citlivě zpracovaném pojetí „Stroje času,“ aby v návštěvníkovi vzbudily radost, nadšení, ale také zamyšlení jak se cirkus Jo-Joo za posledních 20 let posunul. V Plzni můžeme představení navštívit U Ježíška od 25. dubna do 12. května. Začátky představení zveřejňujeme v banneru vedle tohoto článku.

Vstupenky do cirkusu můžete vyhrát v naší soutěži. Připraveny je máme pro patnáct šťastlivců, kteří získají po dvou lístcích. Stačí správně odpovědět na otázku: Po jak dlouhé době cirkus Jo Joo letos navštíví Plzeň? Odpovědi nám posílejte do 25. dubna na e-mailovou adresu obchod@ceskypohled.eu

Cirkusový program se nese časovou osou, ale také místopisem. Pod žlutým šapitó, měřícím 30 m v průměru, zažijete dvě hodiny trvající program, ve kterém uvidíte akrobacii na visutých šálách, žonglování s kužely, plastickou akrobacii, akrobacii na drátu v podání Ba Joo (finalista soutěže Československo má talent 2011), akrobacii se zdravotními míči, výcvik minipony, papoušků Ara, pum amerických, tygrů ussurijských, výcvik koně se psem a řadu dalších vystoupení. Představení obsahuje bohatou scénickou výpravu, nové led osvětlení manéže a nový zvukový systém.

 

O zakladateli cirkusu 

Jaromír Joo se narodil 30.8.1955 v Rychnově nad Kněžnou rodičům Jaromírovi a Stanislavě Joo. Od dětských let se věnoval tréninku v cirkusové manéži, především žonglování a provazochodectví. Během působení v Československých cirkusech a varieté byl zařazen jako artista již zmíněných disciplín. Působil také ve Varieté Praha v Lucerně a v brněnském varieté Rozmarýn. Zúčastnil se festivalu na Kubě. Hostoval také v Mongolsku, Rusku a tehdejší NDR. Po revoluci založil svůj vlastní podnik, jehož byl jediným vlastníkem do roku 2016. Od roku 2017 se stává cirkus právnickou osobou ve formě podnikání společnosti s ručením omezeným a jejím jednatelem je jeho syn Patrik. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *