SOUTĚŽ: Vstupenky na na nedělní vystoupení Stavařinky v JASu vyhrávají…

K tanci i poslechu vám bude známý a oblíbený taneční orchestr STAVAŘINKA Tondy Duba hrát v neděli 9. února od 14 do 18 hodin ty nejlepší ze skladeb, které v české dechovce najdeme. A nejen to! V programu zazní i známé evergreeny, které jste si notovali ve vašem mládí, a na které si i dnes rádi zavzpomínáte. Chybět v tomto pořadu nebude ani milé překvapení, o tom se ale více rozepisovat nemůžeme.

STAVAŘINKA vznikla již v roce 1977  jako podniková šestičlenná kapela stavebního podniku Stavoprav Plzeň. V tomtéž roce se zúčastnil (v té době povinné) přehrávky a začal hrát na zábavách nejen v Plzni, ale i v jejím okolí. Dlouhá léta pak působil především v Plzni na Čechurově a v Černicích. V dubnu roku 1993 přešel do Kulturního domu JAS, kde působil až do loňského září. Nyní se tam tedy vrací.

Vstupenky na STAVAŘINKU do JASu jste mohli vyhrát v naší soutěži. Stačilo správně odpovědět na otázku Jaký byl původní název známé polky Jaromíra Vejvody Škoda lásky?, poslat ji do 3. února na naši e-mailovou adresu obchod@ceskypohled.eu a mít štěstí. Správná odpověď byla: Modřanská polka. Dva vylosovaní šťastlivci od nás dostávají po dvou vstupenkách na vystoupení 9. února. Jsou to Milada Skalická a Ivana Andersová, obě z Plzně. Blahopřejeme!

Foto STAVAŘINKA

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *