SOUTĚŽ: Vstupenky na Kouzelnou operetu s Janou Veberovou vyhrávají…

Ve čtvrtek 13. června se v Lochotínském pavilonku v Plzni uskuteční koncert vynikající české sopranistky Jany Veberové (dříve Štěrbové), která za klavírního doprovodu Štěpána Slavíka představí publiku v téměř dvouhodinovém pořadu ty nejkrásnější a nejznámější melodie operetních velikánů Johanna Strausse, Franze Lehára, Rudolfa Frimla či Emmericha Kalmána.

Dva čtenáři, kteří správně odpověděli, že operetu Mam´zelle Nitouche zkomponoval skladatel Hervé a měli štěstí při losování, dostávají po dvou vstupenkách na pořad v Lochotínském pavilonu 13. června. Jsou to Jana Vítovcová a Vašek Šebek.

Jana Veberová je mimořádně talentovaná sopranistka, jež svojí pěveckou technikou italského Bel canta kráčí ve šlépějích svého vzoru Emy Destinnové.  Zdrojem jejího umění je kromě atraktivního zevnějšku a hereckého nadání i kvalitní hlas sametové barvy a procítěný projev. Své koncerty si s vtipem a nevšedním šarmem sobě vlastním, i sama moderuje. V současné době koncertuje po celé České republice, nejvíce se však věnuje koncertní činnosti v SRN. Poslední dobou se též věnuje i výuce zpěvu.

Vydala také několik zajímavých CD, z nichž poslední hudební nosič nese název „Šansony“. Na tomto albu, jež vzniklo v loňském roce, je 19, převážně francouzských šansonů. Jelikož Jana francouzštinu studovala, je většina skladeb nazpívaná v originálu. Je to také první CD, na kterém spolupracuje se svým novým manželem – klarinetistou Jaroslavem Veberem.

Kdo nevyhrál si může vstupenky zakoupit v prodejních místech Plzeňské vstupenky a na www.plzenskavstupenka.cz

Možná je také rezervace vstupenek na tel. 605 128 734. Bližší informace najdete na www.luckyartagency.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *