SOUTĚŽ: Jana Veberová představí 13. června nejznámější melodie operetních velikánů

Ve čtvrtek 13. června se v Lochotínském pavilonku v Plzni uskuteční koncert vynikající české sopranistky Jany Veberové (dříve Štěrbové), která za klavírního doprovodu Štěpána Slavíka představí publiku v téměř dvouhodinovém pořadu ty nejkrásnější a nejznámější melodie operetních velikánů Johanna Strausse, Franze Lehára, Rudolfa Frimla či Emmericha Kalmána.

Jana Veberová je mimořádně talentovaná sopranistka, jež svojí pěveckou technikou italského Bel canta kráčí ve šlépějích svého vzoru Emy Destinnové.  Zdrojem jejího umění je kromě atraktivního zevnějšku a hereckého nadání i kvalitní hlas sametové barvy a procítěný projev. Své koncerty si s vtipem a nevšedním šarmem sobě vlastním, i sama moderuje. V současné době koncertuje po celé České republice, nejvíce se však věnuje koncertní činnosti v SRN. Poslední dobou se též věnuje i výuce zpěvu.

Vydala také několik zajímavých CD, z nichž poslední hudební nosič nese název „Šansony“. Na tomto albu, jež vzniklo v loňském roce, je 19, převážně francouzských šansonů. Jelikož Jana francouzštinu studovala, je většina skladeb nazpívaná v originálu. Je to také první CD, na kterém spolupracuje se svým novým manželem – klarinetistou Jaroslavem Veberem.

Kdo bude s námi hrát a bude mít štěstí, vyhraje vstupenky na koncert v Lochotínském pavilonu. Stačí napsat: Který skladatel zkomponoval operetu Mam´zelle Nitouche? a poslat nám správnou odpověď do 21. května na e-mailovou adresu: obchod@ceskypohled.eu. Ze správných odpovědí vylosujeme dva šťastlivce, kteří dostanou po dvou vstupenkách.

 

Vstupenky si můžete také zakoupit v prodejních místech Plzeňské vstupenky a na www.plzenskavstupenka.cz

Možná je také rezervace vstupenek na tel. 605 128 734. Bližší informace najdete na www.luckyartagency.cz

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *