SOUTĚŽ: Chcete-li mít dobrý dojem, nakupujte v plzeňském butiku Pojem

Pojem – oděvy pro dobrý dojem. Tímto heslem se už pětadvacet let řídí módní butik v Pražské ulici v Plzni. A dá se říci, že úspěšně. Oslavit čtvrtstoletí módy mohou s butikem také čtenáři Českého pohledu, pokud se zapojí do společné soutěže internetového žurnálu a oblíbeného butiku. Vyhrát mohou tři dárkové poukazy k nákupu, každý v ceně 300 korun.

Pro oblečení, kabelky, oblíbené italské šály i pro další doplňky chodí do butiku ženy, které se chtějí líbit a zároveň rády nosí věci, ve kterých se cítí příjemně celý den. „Nabízíme dámskou konfekci zahraničních značek Eugen Klein, Valentino, Codello a dalších,“ ukazuje na zaplněná ramínka majitelka butiku Markéta Kojzarová. „V sortimentu máme ale také české značky. A vyberou si u nás i ženy, které oblékají větší velikosti,“ dodává.

Zákaznice při výběru a nakupování oceňují nejen široký sortiment zboží, ale i vstřícnou a příjemnou obsluhu. A pak také prostředí butiku, který je v historickém domě v Pražské ulici nedaleko náměstí Republiky zařízen ve starém, nebo dá se říci, v retro stylu.

Pokud chcete vyhrát jednu z dárkových poukázek, pošlete nám nejpozději do 25. listopadu odpověď na otázku: Jaká barva nikdy nevyjde z módy? Odpovědi nám posílejte na e-mailovou adresu: obchod@ceskypohled.eu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *