Skiareál Rokytnice rozjíždí o Vánocích letní provoz. Turisté se mohou vydat na sváteční výšlap

Vánoce jsou za dveřmi a sněhová nadílka se zatím nekoná. Proto se v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou rozhodli pro zahájení letního provozu lanové dráhy. Chtějí tak nalákat turisty na vánoční výšlap nebo procházku. Díky inverzi jsou výše položená místa od 800 m nad mořem zalitá sluncem a teploty dosahují až neuvěřitelných 12 °C.

Michal Kopecký, ředitel pátého největšího střediska v České republice k aktuální situaci uvádí: „Abychom nabídnuli lyžařům alespoň něco z našich hor, rozhodli jsme se spustit lanovku Horní Domky vedoucí do výše 900 m nad mořem. Takže po štědrovečerní večeři jsou všichni zváni od 25.12. k nám do areálu. Lanovka bude jezdit denně od 9 do 16 hodin v půlhodinových intervalech. Letní provoz pojede předběžně do 2. ledna. Snad se počasí brzy umoudří, abychom těch pět potřebných dnů na zasněžení sjezdovek měli co nejdříve.“

 

Natěšení lyžaři mají poprvé možnost zakoupit skipasy online přes webové stránky www.skiroky.cz a to ještě se slevou! Kdo ještě nemá dárek, může si dárkový poukaz na parádní lyžovačku objednat také na webu a to i během Štědrého dne. Více informací je k dispozici na hotline 733 733 053 nebo na info@skiroky.cz.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *