Silvestrovské dopoledne zpestří v plzeňské zoo “zlaté” rybky a soutěžní stezka

Kdo neprožil dopoledne na Štědrý den v Zoologické a botanické zahradě města Plzně – obdobně jako přibližně letošních 1 600 svátečních návštěvníků – má možnost okusit tuto výjimečnou atmosféru v poslední den roku. Doprovodný program je obdobný, stejně tak jako je srovnatelná jedinečnost silvestrovského dopoledne mezi zvířátky.

Dopolední programový blok začíná v 10 hod. a skončí půl hodiny po poledni. Především rodinám s dětmi nabídne silvestrovskou soutěžní stezku o ceny. Ta je současně dovede ke kádi se „zlatými“ rybkami v Tropickém pavilonu. Velmi oblíbená hra a soutěž, kdy se samozřejmě nechytá živá rybka, ale její maketa, je letos opět inovovaná a při troše štěstí si může úspěšný „rybář“ odnést i několik dárků.

Kolem 13. hodiny přivítají u hlavní pokladny v ul. Pod Vinicemi představitelé města a zoologické a botanické zahrady symbolicky posledního návštěvníka plzeňské zoologické a botanické zahrady roku 2021. Slavnostní chvíli doprovodí divadelní scénka předání vlády starého roku novému. Představí se v ní opět mladí herci z plzeňského souboru Sebranka pod vedením známého plzeňského divadelníka Zdislava Prince.

Do plzeňské zoologické zahrady se rozhodně vyplatí zavítat rovněž 1. ledna. Vstupenka s tímto datem je současně slevovým bonusem umožňujícím další jednu návštěvu zahrady se slevou.

Až do Tří králů je po setmění zoologická a botanická zahrada slavnostně osvětlená a statek Lüftnerka zdobí vyřezávaný betlém.

Zdroj: Zoo Plzeň

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *