Kapela Sabaton ozdobí Slavnosti svobody v Plzni. Na Lochotíně ji 4. května doprovodí akademický sbor

Švédská heavymetalová skupina Sabaton chystá pro své fanoušky v Plzni opravdovou koncertní lahůdku, která bude oficiální součástí největších oslav konce druhé světové války v Evropě. Představí se v  lochotínském amfiteátru v  sobotu 4. května krátce po 21. hodině za doprovodu čistě mužské části Českého akademického sboru, který se řadí k  nejlepším evropským souborům svého druhu.

„Kapela v  minulosti vystupovala s  různými muzikanty, orchestry i sólovými umělci, ale do něčeho takového se pouští poprvé,“ upozorňuje na výjimečné spojení kapely se sborem Jiří Daron z  agentury Pragokoncert.

Český akademický sbor bude kapelu Sabaton doprovázet jen na některých koncertech, poprvé to bude právě v  Plzni. Před samotným koncertem Sabatonu zahraje legenda československého hard rocku a heavy metalu, česká hudební skupina Citron.

Areál amfiteátru bude pro diváky otevřen od 18 hodin a protože se čeká velká návštěvnost až patnácti tisíc lidí, zveřejňujeme mapku parkovišť kolem amfiteátru i změnu dopravního značení v okolí zoo. (tz)

Obrázky: Pragokoncert

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *