Radnice plzeňského centrálního obvodu se ptá: Kde chcete hrát stolní tenis?

Plzeňský centrální obvod zakoupil pět venkovních betonových stolů na stolní tenis a má v plánu je umístit k dětským hřištím. Vždy dva stoly by měly stát na Borech a Skvrňanech, jeden by pak sportovcům měl sloužit v centru, pracovně zatím zřejmě ve Štruncových sadech.

„Ping pong je jedním ze sportů, který je oblíbený, ale i trochu prostorově náročný, přeci jen doma si stůl do obýváku nedáte a před panelákem se vlivem počasí může poškodit. Proto nyní umístíme prvních pět betonových stolů, které by měly všechny vlivy vydržet a kdykoliv být připraveny ke hře,“ informuje David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Vzhledem k tomu, že v první fázi bylo pořízeno pouze pět stolů a Městský obvod Plzeň 3 spravuje přes 90 dětských hřišť, kdy ne všechna jsou k umístění stolů na stolní tenis vhodná, byla vytipována níže uvedená místa, kde by nový inventář mohl stát. V níže uvedené anketě tedy můžete svým hlasem rozhodnout, zda právě ve Vašem sousedství si stolní tenis na novém stole budete moci zahrát.

Anketní otázka je jednoduchá: Vytipovali jsme pro Vás pět míst na Borech a Skvrňanech a je na Vás, která si vyberete. Pokud by Vás napadlo vhodnější místo k umístění stolu, neváhejte nám to napsat, mohlo nám některé místo uniknout. Jde o tato místa:

Bory:

Heyrovského ul. – místo u workoutové sestavy a víceúčelového hřiště

Čermákova ul. – místo mezi dětským hřištěm a workoutovou sestavou

Skupova ul. – mezi OC Luna a ZŠ „Růžovka“

Adélova ul. – za Transfuzní stanicí FN Plzeň

 

Skvrňany:

Na Okraji – víceúčelové hřiště poblíž domu č. 39

Vejprnická ul. – u dětského hřiště Rákosníček

K. Steinera – bývalá MŠ, nyní služebna MP Plzeň

T. Brzkové – konečná stanice tramvaje č. 2 u workoutové sestavy

Vojanova 27 – plocha u víceúčelového hřiště

 Své návrhy posílejte nejpozději do 15. srpna na adresu Bc. Marta Korecká, DiS., Úřad městského obvodu Plzeň 3, Odbor dopravy a životního prostředí, sady Pětatřicátníků 7, 9, 305 83 Plzeň nebo na emailovou adresu Korecka@plzen.eu.

„Nechceme stoly umístit tam, kde o ně nebude zájem, a tak se ptáme občanů, kde by pro ně bylo nejvhodnější stoly postavit. Pevně věřím, že nám naši sportující spoluobčané pomohou vybrat ta nejlepší místa, za což jim předem moc děkuji a v případě, že si stoly získají oblibu, ještě nějaké přikoupíme,“ dodává David Procházka.

Zdroj: MO Plzeň 3

 

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *