Překlady Ostrava

Hledáte někoho, kdo by pro vás v Ostravě zpracoval skutečně kvalitní překlad? Nedělejte při rozhodování kompromisy a vyberte si prvotřídní překladatelskou agenturu Express-překlady.cz. Zajistíme pro vás expresní překlady z 32 různých jazyků. Vše profesionálně a do puntíku!

Rychlá komunikace, příznivá cena a jednoduchost
Víme, že tyto tři faktory jsou pro vás důležité, proto jsme vymysleli unikátní online systém, díky kterému můžete získat překlad vašeho textu již během několika hodin, a to z pohodlí vašeho domova. Postup je jednoduchý – na webových stránkách vyplníte parametry překladu a text, který chcete přeložit. Do 60 minut pro vás připravíme přesnou kalkulaci a stanovíme termín vypracování. Po vašem schválení se překladatel ihned pouští do práce. V klientském profilu pak už jen sledujete stav vaší objednávky.

Co vše umíme?
Kromě běžných překladů jsme schopni zpracovat i odborné anebo úřední překlady, a to ve 32 různých jazycích. V našem týmu je 90 překladatelů, včetně rodilých mluvčích, díky kterým můžeme poskytovat expresní dodání kvalitních textů 365 dní v roce napříč všemi obory. Samozřejmostí jsou i korektury či překlady mezi dvěma cizími jazyky.
Díky online systému objednávání provádíme překlady nejen v Ostravě, ale po celé zemi.

Specializujeme se na:
– Běžné překlady z / do 32 světových jazyků
– Překlady mezi dvěma cizími jazyky
– Překlady manuálů a technické dokumentace
– Překlady smluv a obchodní korespondence
– Překlady propagačních materiálů a brožur
– Lokalizace webů
– Překlady odborných a akademických textů
– Překlady uměleckých děl
– Soudně ověřené překlady
– Jazykové korektury

Překlady na míru

Jsme schopni věnovat se také vašim individuálním překladům na míru. Potřebujete-li přeložit nestandardní text nebo máte jiné požadavky na zpracování, ozvěte se na náš email či telefon a jistě vymyslíme optimální řešení. Přes váš klientský profil pak můžete u všech zakázek přímo komunikovat se svým překladatelem a průběžně se ujišťovat, že překlad bude přesně podle vašich představ.

Garance spokojenosti
Překlady textů v Ostravě jsou té nejvyšší kvality. Přesto nabízíme zdarma 14denní lhůtu, ve které máte nárok na dodatečnou úpravu námi přeloženého textu. Pro vaši maximální spokojenost můžeme zajistit také kontrolu přeloženého textu druhým nezávislým překladatelem.

Ilustrační foto Pixabay

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *