Podzimní pobytový balíček v lázních je dobrým řešením

Pobytu v lázních dává naše rodina už léta přednost před dovolenou u moře i před horskými tůrami v Tatrách či v Krkonoších. A z wellness hotelů není nikde taková nabídka, jako v lázeňském trojúhelníku na západě Čech. Každé z těch tří velkých lázní nabízí něco jiného, na podzim my ale vždy volíme Františkovy Lázně. Na kulturu a zábavu bohaté město, s krásným aquafórem a s možností výběru turistických tras po okolí. A vždy se nám tam vyplatí některý z pobytových balíčků.

A i když jsme v lázních, není nutné bydlet přímo v některém ze sanatorií. Přiznáváme otevřeně – jejich nabídky jsou vždy dražší, než wellness balíčky v ostatních hotelech. A přitom i v nich jsou zajištěné procedury s jedinečnou lázeňskou kůrou, na kterou se používají tamní prameny a léčivá slatina. A k lázeňským pramenům je z některých wellness hotelů blíž než ze sanatorií. K takovým patří i Hotel Bohemia přímo na okraji lázeňského parku, který je ve Františkových Lázních špičkou mezi wellness hotely. Má moderní pokoje i apartmán s vířivkou, samozřejmostí jsou léčivé koupele, masáže i zábava. Vyhlášená je i tamní kuchyně a na sushi a špičkové víno z Moravy tam chodí i hosté z lázeňských sanatorií.

Pobytové balíčky Hotelu Bohemia nejsou jen nějakým souhrnem wellness možností spojených s ubytováním. Vždy jsou vázané na roční období a na potřeby hostů právě v té dané době. Aktuálním balíčkem je tedy sedmidenní (6 nocí) „Podzimní odpočinek“ s celkem jedenácti procedurami a s polopenzí. A protože už v říjnu a v listopadu bývá docela chladno, většina procedur je tzv. „teplých“. To znamená hlavně rašelinové a parafínové zábaly na část či na celé tělo.

Uvažujete ještě letos o několikadenním relaxu? My ano a stále více uvažujeme o dovolené v lázních. A určitě si koupíme wellness balíček, tedy ubytování, jídlo i procedury. Po dlouhé podzimní lázeňské procházce přijdou totiž vždy vhod.

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *