Po čem touží muži po 40 letech?

Muži se po čtyřicítce dostávají do takzvaného středního věku. Na řadu z nich to má velký vliv, podobně jako na ženy menopauza. Jak se s příchodem těchto změn vyrovnat? Co vlastně tito muži potřebují? Přinášíme pár tipů.

Svůj vlastní pokoj!

Když je vám 10 a máte pokoj se sestrou, nepřejete si víc nic jiného než vlastní pokoj. A toho se s příchodem stálé partnerky a rodiny poté dobrovolně vzdáváte. Po čtyřicítce je čas na změnu! Každý muž přece ocení nějakou tu svoji „zašívárnu“, kde si pustí počítač, dá si něco ostřejšího a může se věnovat svým zálibám. Podobný účel splní také pracovna nebo třeba dílna. Už o ní také přemýšlíte?

Dokonalý sex!

Ano, i muži ve středním věku stále touží po příjemných erotických zážitcích. Ne každý však má to štěstí a jeho nádobíčko funguje, jak má. Muže po 40 trápí například nedostatečná erekce, jejich sexuální život může komplikovat také předčasná ejakulace. Na tyto potíže existuje spousta kvalitních přípravků. Existují weby, které se specializují na nejlevnější generika. Najdete na nich spoustu zajímavých preparátů se stejnou účinnou látkou jako například oblíbený lék Viagra. Stačí jen trochu zapátrat.

Umělý kolagen

Ať chcete, nebo nechcete, s věkem vaše tělo ztrácí schopnost vytvářet kolagen a dodávat jej do celého těla. A to může způsobovat spoustu zdravotních problémů. Klouby již nefungují tak kvalitně, kolagen chybí i ve vnitřních orgánech a jeho nedostatek může mít také vliv na imunitu člověka. A nejen to, nedostatek kolagenu výrazně ovlivňuje také vzhled naší pleti a výskyt vrásek.

Nové osobní auto

A nemáme na mysli jen tak ledajaké. V tomto věku již potřebujete něco extra. Auto zkrátka jen pro sebe. Nabízejí se tedy varianty jako:

  • veterán
  • kabriolet
  • pořádný jeep
  • čtyřkolka

Nastřelené vlasy

Je to tak, genetika se nezapře a po 40 se také u mužů snižuje hladina mužských pohlavních hormonů. A to vše může zapříčinit počátek plešatosti. A kdo by chtěl být plešatý? Známe pár tipů. Můžete použít spoustu přípravků, které se dají koupit na internetu. O něco finančně nákladnější možností je také nechat si přemístit vlasové cibulky ze zadní části vlasové pokožky na hlavě na ta místa, kde vlasy ustupují. Část starších mužů, kteří dbají o svůj vzhled, již tuto proceduru podstoupila. Hlavně ti, kteří se pohybují ve veřejném životě. Třeba prezident USA nebo módní návrhář Mark Jacobs.

Co třeba koloběžku?

Pokud si pořídíte koloběžku, zvládnete tak zabít dvě mouchy jednou ranou. Jak to myslíme? Je to jednoduché. Koloběžka vám zajistí sportovní aktivitu a můžete se díky ní pohybovat například po centru města, kam se jen tak autem nedostanete, nebo kde je těžké hledat parkovací místo. A pokud si nechcete koloběžku hned kupovat, můžete vyzkoušet ty k pronájmu. Třeba se do této aktivity zamilujete hned při první jízdě!

Permanentku na cvičení

Co si budeme povídat. Velká část mužů na sebe zapomíná a nevěnuje se svému tělu tak, jak by měla. Záda bolí, kondice už také není, jako bývala, bříško roste a je čas s tím něco začít dělat. Muži, kteří chodí na jógu, pilates nebo zumbu, dnes již nikoho nepřekvapí. Přidáte se k nim?

Chápavou partnerku

Ta je jednou z nejdůležitějších opor muže přes 40. Pokud je taková po vašem boku, máte vyhráno! Ta správná žena totiž ani po čtyřicítce nepřestává tvořit teplo domova, starat se obětavě o rodinu a pokud o to ještě oba stojí, dokáže v noci ukázat i pěknou divočinu.

A jak vidíte muže přes 40 vy? Máte ve svém okolí takové, co bezhlavě opustí rodinu a vrhnou se do náruče mladé ženy? Co byste jim poradili?

(Pl)

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *