Plánujete jarní překvapení? Použijte anonymní okno, ať to na vás partner nezjistí…

Také se vám někdy stane, že nedostatek soukromí pokazí vaše záměry? Výroční překvapení,narozeninové dárky nebo jarní víkendy v Římě totiž čím dál více nakupujeme po internetu. Málokdo však umí používat takzvané anonymní okno, díky kterému se do prohlížeče neuloží historie prohlížení webových stránek. A partner tak v počítači nákup dárku nevypátrá, ani kdyby se hodně snažil.

Kupujete dárek nebo romantický víkend? Utajte to

Mít vlastní počítač je velká výhoda. S připojením k internetu totiž zvládnete nákupy bez stresu a rychle. Těžší je to v případě, kdy počítač sdílíme s partnerem nebo i s dětmi. Málokdo z nás si v tomto případě uvědomuje, že koupi dárku nebo výročního překvapení odhalí každý šikovný puberťák, natož pak partner. Stačí se totiž podívat do historie prohlížení stránek a je po překvapení.

Díky anonymnímu oknu v prohlížeči po sobě nemusíte zanechat žádné stopy. Konkrétně u prohlížeče Seznam.cz stačí, když kliknete na nabídku v pravém horním rohu a vyberete „Nové anonymní okno“. Jakmile se otevře (poznáte jej podle tmavého zabarvení), můžete začít anonymně surfovat, nakupovat, ale i prohlížet stránky, které mají zůstat vašim blízkým utajeny. Obdobně funguje anonymní okno i v aplikaci v mobilu. Vaše soukromí i tajné nákupy tak zůstanou zachovány i v případě, že počítač nebo mobil použije někdo po vás. Nezůstane totiž po nich v historii prohlížeče uložena ani stopa.Dejte si však pozor, pokud z internetu stahujete nějaký dokument s nákupem spojený! Prozradit vaše tajemství totiž může i faktura nebo dárkový poukaz ve složce se staženými soubory.

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *