Park U Bazénu opět ožije Promenádními koncerty. Od 5. května každý druhý čtvrtek

Třemošenský laskavý orchestr Tremolo zahájí ve čtvrtek 5. května v 17 hodin sérii Promenádních koncertů, které se uskuteční v parku U Bazénu na Lochotíně. Během května a června se návštěvníci mohou těšit na pět hudebních produkcí.

„Kromě koncertů, na které jsou lidé v parku U Bazénu zvyklí, jsme se rozhodli 2. června od 15 hodin uspořádat také dětský den. Zahraje na něm kapela Yellow sisters, od níž možná znáte album Zvěřinec. Na tuto akci dorazí třeba také kejklíř a kouzelník a těšit se můžeme i na divadélko pro děti,“ uvedla místostarostka prvního městského obvodu Ilona Jehličková, v jejíž gesci je kultura.

Promenádním koncertům patří i letos čtvrteční podvečery a kromě dětského dne jsou začátky všech akcí vždy v 17 hodin. Jak bylo zmíněno, první koncert se koná 5. května, další pak dva týdny nato, tedy 19. května, kdy zahraje hudební skupina Pády. První červnový čtvrtek se koná dětský den, 16. června pak v parku U Bazénu zahraje orchestr Ambito ze Základní umělecké školy v Sokolovské ulici v Plzni. Promenádní koncerty uzavře 30. června skupina Essential Jakuba Kotlára.
Na každé akci bude připraven stánek s občerstvením.

Zdroj: ÚMO Plzeň 1

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *