Oslava Dne seniorů v Plzni se vydařila. Bavit se přijeli i partneři z Regensburgu

Letošní oslava Dne seniorů v Plzni se vydařila. Krajská seniorská rada uspořádala koncert v Kulturním zařízení JAS na Slovanech a ten potěšil i rozezpíval všechny přítomné. Slavit se seniory z Plzeňského kraje přijelo i padesát členů partnerského sdružení z bavorského Regensburgu.

V úvodu koncertu vystoupili se zdravicemi předseda Krajské rady seniorů Plzeňského kraje Miloslav Hora a jeho německé protějšek panu Gruber. Slavnostní atmosféru pak už vytvořili umělci Miriam Čížková, Roman Krebs a Štěpán Slavík, v jejichž podání zazněly známé operní a operetní melodie. Po nich následovalo veselé taneční vystoupení Dobřanských bábinek, sólový zpěv dívek ze souboru Svět Kvítek a skvělé vystoupení mažoretek. Mezi programovými bloky hrál k poslechu a především k tanci taneční orchestr Antonína Duba. Moderátorské úlohy se ujala Zdena Hornofová.

“Celé odpoledne proběhlo ve veselé a přátelské atmosféře. Tento zážitek nám zpestřil život a budeme se těšit na podobnou akci i v příštím roce,” uvedla za plzeňské seniory Stáňa Adamcová. “Organizátorům a účinkujícím moc děkujeme,” dodala.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *