Od zítřka mohou chirurgičtí pacienti v Plzni stonat v luxusu. A s sebou si mohou vzít i někoho z rodiny

První pacienty čekají už zítra na nově otevřeném oddělení chirurgie  s luxusními pokoji v borském areálu plzeňské Fakultní nemocnice. A s sebou si mohou přivést i někoho z rodiny, aby ho morálně podpořil. Devět nových pokojů s  názvem Premium nabídne pacientům chirurgického oddělení soukromí, komfort a možnost společné hospitalizace s  osobou blízkou.

“Nemocnice touto nabídkou reaguje na poptávku,” říká primář chirurgického oddělení Václav Karnos. „Posouváme se dál na Západ, jsme moderní oddělení, které je součástí kvalitní  nemocnice evropského typu. Nové luxusní pokoje naším klientům zajistí nerušené soukromí s  možným 24hodinovým   doprovodem. Tyto jednolůžkové pokoje si budou moci objednat pacienti  akutních i plánovaných zákroků. Součástí pobytu bude i nástup na plánovaný zákrok v  den operace,” dodává.

Pacient bude hradit pouze pobyt na tomto oddělení, veškerá zdravotní péče a strava jsou samozřejmě hrazeny ze zdravotního pojištění. Cena za den hospitalizace se pohybuje v rozmezí 1500 – 1800 korun a je závislá od velikosti pokoje. Oddělení Premium nabízí návštěvníkům nově zrekonstruované komfortní prostředí, pokoje jsou vybavené  kuchyňským koutem, televizí, lednicí,  připojením na wifi a nadstavbou je lůžko pro doprovod, který může být přítomen dle přání  pacienta.

Ředitel FN Plzeň Václav Šimánek říká: „Jsme přesvědčeni, že o tento typ ubytování  bude ze strany veřejnosti zájem, žádné zdravotnické zařízení v našem regionu a jeho okolí tento komfort nenabízí. Vysoce kvalitní léčebná a ošetřovatelská péče v celé fakultní nemocnici je dokladem toho, že naši pacienti a klienti nás vyhledávají stále častěji a mají i zvýšené nároky na pohodlí a celkový komfort. Oddělení Premium jej nabídne v  plné míře.”

Snímky FN Plzeň

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *