O víkendu čekají Plzeň zase kolony. Po mostě Generála Pattona se do centra opět nedostaneme

O víkendu zase čekají řidiče v Plzni pořádné nervy a zřejmě i kolony kolem Boleváku. Opět bude uzavřena část mostu Generála Pattona.

Víkendová omezení se dotknou automobilového provozu ve směru z Lochotína, kdy v sobotu 20. října bude v době od 7 do 20 hodin odfrézován stávající provizorní živičný povrch. Průjezd po mostě bude zachován v průběhu prací vždy jedním jízdním pruhem. V neděli 21. října bude v době od 7 do 20 hodin položen finální živičný povrch v celé šířce nově tříproudé vozovky a dojde k úplnému uzavření mostu pro veškerou automobilovou dopravu. Značená objízdná trasa povede přes ulice Karlovarská, Studentská, U Velkého rybníka, Jateční, U Prazdroje, Tyršova. Doprava v opačném směru – z centra na Lochotín – bude po oba dny fungovat bez dopravních omezení. Zhotovitel se bude opět v maximální možné míře snažit zkrátit dobu uzavírky.

Z důvodu uzavírky západního jízdního pásu mostu Generála Pattona (pro směr do centra) bude v době od 7:00 do cca 20:00 odkloněn i provoz linek 27, 34, 41 pouze ve směru do centra do ulice Otýlie Beníškové a přes náměstí Republiky zpět do sadů Pětatřicátníků. Zastávka „Rondel“ těchto linek bude přeložena do zastávky stejného názvu linek 33, 40 v ulici Otýlie Beníškové.

Jelikož bude veškerá ostatní doprava převedena do ulice U Velkého rybníka, můžeme očekávat po celou denní dobu 20. a 21. 10. 2018 vznik zpoždění spojů linek 20, 28, 30. Z tohoto důvodu se omlouváme za případné komplikace a žádáme cestující, aby tato zpoždění vzali při přepravě na vědomí.

Zdroj MMP a PMDP

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *