Nové e-skútry se širokými pneumatikami pohodlně svezou kromě řidiče také spolujezdce

 

Společnost Hecht představuje nové elektrické skútry COCIS ve stylu chopper. Nízké e-skútry se širokými pneumatikami mají nosnost až 180 kg, takže pohodlně svezou kromě řidiče také spolujezdce. Dvousedadlo je na takovou jízdu připraveno i speciální opěrkou.

E-skútry COCIS jsou homologované do provozu a jejich používání je tak zcela bezpečné a navíc ekologické. Na jedno nabití ujedou i 60 km a jejich maximální rychlost je až 45 km/h. Doba nabíjení je 6–8 hodin. Vybaveny jsou bezuhlíkovým motorem s výkonem 1500 kW. O bezpečné zastavení se starají přední i zadní kotoučové brzdy. Ovládání je velice jednoduché – přímo na řídítkách. Skútr je opatřen také stojánkem pro pohodlné zaparkování a polstrovanými sedadly pro řidiče i spolujezdce, která jsou oddělena pro komfortní jízdu obou cestujících

Popularita e-skútrů stále roste, díky nim nemusíte ve městě řešit ranní špičku ani složité a drahé parkování. Snadno prokličkujete kolonou a zaparkujete kdekoliv na ulici zdarma. Jde o elegantní dopravní prostředek, který nevypouští do ovzduší žádné škodlivé emise a jeho provoz je velmi levný. Kilometr jízdy stojí většinou jen několik haléřů. Nezřídka jsou pak opomíjeny i další celkem podstatné výhody, jako je vysoká spolehlivost, snadná údržba a v neposlední řadě i rozumné pořizovací náklady. A k tomu pak můžeme přičíst další výhody, které jsou stejné jako u klasických skútrů.

E-skútry COCIS budou k dostání od června 2019 v několika barevných provedeních od 27 990 Kč na www.hecht.cz a v síti kamenných prodejen HECHT.

Společnost nabízí kromě nové řady COCIS také další e-skútry. Populární jsou e-skútry EQUIS v moderním sportovním designu, které mají velké a pohodlné sedlo, dostatek prostoru pro nohy, příjemné držení řídítek a stabilní a dobře odpružený podvozek. Dále jsou to e-skútry CITIS ve stylovém retro provedení, které nabízejí stejné výhody. Maximální rychlost všech e-skútrů Hecht je omezena na 45 km/h, aby stroj splňoval požadavky pro provoz s řidičským oprávněním skupiny AM, které je možné získat již od 15 let. (tz)

Foto Hecht

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *