Na trati z Plzně do Domažlic budou výluky

Jednodenní výluky omezí provoz na trati Plzeň – Domažlice, konkrétně v úseku Plzeň hlavní nádraží – Vejprnice. Výluky se budou konat od pondělí 23. do čtvrtka 26. března vždy od 8:00 do 14:00 hodin.

Za osm osobních vlaků pojede náhradní autobusová doprava  v úseku Plzeň hl.n. – Vejprnice, za dva osobní vlaky v úseku Plzeň hl.n. – Nýřany.

Odklonem přes Klatovy pojedou expresy z  Mnichova, do Plzně přijedou se zpožděním  o cca 40 – 50 minut, cestující přestoupí do rychlíků směr Praha. ve stanici Plzeň hl.n. jízdu ukončí a cestující si přestoupí ze zpožděného odklonu Ex 351 do vlaku R 757.

Výluky se uskuteční také na německém území, a to od 27. března do 11. dubna, v úseku Regensburg Hbf – Schwandorf. Za všechny expresy Praha – Mnichov pojede v úseku Regensburg – Schwandorf a opačně náhradní autobusová doprava. Pro výluku platí Výlukový jízdní řád. Lze očekávat zpoždění 10 – 15 minut.

České dráhy se omlouvají za komplikace spojené s výlukami.  Informace  jsou k dispozici ve všech dotčených stanicích a zastávkách, na webu Českých drah www.cd.cz/omezeniprovozu a u operátorů Kontaktního centra ČD: 840 112 113.

Radka Pistoriusová

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *