Na šumavském Špičáku zimní sezóna dneškem skončila

„Ať neděláme veřejnosti medvědí službu – dnes ráno si sice rozjely zbývající dva vleky na dvou sjezdovkách, ale prudký nástup jara a slunce na jižních svazích vykonaly své – u nás dneškem sezona skončila. Díky za pochopení, fajn den,“ napsal Karel Samec, mediální zástupce Ski&Bike Špičák.

Zdroj: Ski&Bike Špičák, ilustrační foto