Na Silvestra láká plzeňská zoo na zlatou rybku, na Nový rok na slevový bonus

Ve znamení svátečního programu bude v  Zoologické a botanické zahradě města Plzně i poslední den roku. Začne v  10 hod. a kolem 13. hod. ho ukončí slavnostní přivítání symbolicky posledního návštěvníka roku 2018.

Dopolední program nabídne, a to zejména rodinám s  dětmi, silvestrovskou soutěžní stezku o ceny. Ta je současně dovede ke kádi se „zlatými“ rybkami v  Tropickém pavilonu. Úspěšné vylovení některé z  nich holýma rukama znamená získání dalších dárků.

Uvítání a obdarování symbolicky posledního letošního návštěvníka zahrady u hlavní pokladny v  ul. Pod Vinicemi představiteli města bude spojeno s  malou divadelní scénkou předání vlády starého roku novému.

Letošní návštěvnost je největší v historii zahrady a přiblíží se k půl milionu lidí.

Do plzeňské zoologické zahrady se rozhodně vyplatí zavítat též 1. ledna. Vstupenka z  tímto datem je totiž slevovým bonusem umožňujícím další jednu návštěvu zahrady se slevou.

Až do Tří králů je po setmění zoologická a botanická zahrada slavnostně osvětlená a statek Lüftnerka zdobí vyřezávaný betlém od plzeňského výtvarníka Petra Nováka. Zajímavou novinkou je zvíře obdařené několika vzácnými vlastnostmi rypoš lysý s mláďaty. K vidění je ve spojovací chodbě mezi pavilonem žiraf a nosorožců. (tz)

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *