Na hřišti Tichá ve Skvrňanech vyroste strom s ptačími hnízdy. Rozhodli lidé v anketě

Celkem 225 hlasujících se zapojilo do ankety vyhlášené centrálním městským obvodem na výběr hracího prvku na dětské hřiště Tichá. Počtem 98 hlasů zvítězil třetí návrh, tedy strom s ptačími hnízdy.

„Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří se ankety zúčastnili a hlasovali jak na facebooku našeho obvodu, tak prostřednictvím mailu. Těší mě, že obyvatelé mají zájem o to, co se děje na území obvodu a chtějí se zapojit do rozhodování o tom, jak bude jejich okolí vypadat. Rozhodně to není poslední anketa, kterou jsme uspořádali, tam, kde to bude možné, počítáme opět se zapojením veřejnosti,“ uvedl starosta Městského obvodu Plzeň 3 David Procházka. Celkové výsledky ankety dopadly takto: První varianta – vigvam dostala 65 hlasů, pro pirátskou loď ve variantě 2 hlasovalo 62 lidí. Hlasování bylo uzavřeno v pátek 19. března.

Nového herního prvku na dětském hřišti Tichá by se místní mohli dočkat do letních prázdnin. Nyní obvod zadal objednávku dodavateli a jakmile bude herní prvek vyrobený, začne se s jeho instalací.

Zdroj: ÚMO Plzeň 3

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *