Motorkáři ze Stříbrné míle mají dobré srdce, pomohou nemocnému chlapci

Club Stříbrná míle vznikl nedávno a je v něm celkem 28 členů. Jde o milovníky motorek a výletů, pravidelně se scházejí a jezdí na různé motosrazy a dokonce pořádají i Motobál. A jak si řekli, nechtějí jen tak brázdit silnice, chtějí také svými akcemi pomáhat. Například nějakému dětskému domovu či nemocnici. “Pak se najednou někdo zmínil o vážně nemocném vnoučeti jedné naší kolegyně. A bylo to, vybrali jsme si, pomůžeme právě malému Kubíčkovi.
Ten potřebuje rehabilitační pobyt v lázních (speciální KLIM THERAPY),na který pojišťovna nepřispívá.   Kubík  měl velmi těžký start do života. Kromě jiného má Westův syndrom, dětskou mozkovou obrnu a poškozený má i zrak. Naštěstí má báječné rodiče, kteří ho i přes nepříznivou prognózu neodložili do ústavu a snaží se mu co nejvíce pomoci. Proto za podpory města Stříbra a Sboru dobrovolných hasičů ve Stříbře pořádáme 18. května na plovárně  KONCERT PRO KUBÍKA. Zúčastní se ho stříbrské kapely,budou tam soutěže pro děti,zajištěno je i občerstvení. Výtěžek z této akce přispěje na Kubíkovo rehabilitaci. Kdo chce pomoci,může i prostřednictvím transparentního účtu 3198066163/0800,” vysvětluje Jaroslav Eiselt, jeden ze stříbrských motorkářů.
Akce začne ve 13 hodin a vystoupí kapely Rocka Rolla, Spheres, Mad Men, Rychta, Digger  a ve spolupráci ji pořádají členové clubu Stříbrná míle,  Veri Eguites LE MC Prospect club a stříbrský Veterán klub. Akci zaštítí Město Stříbro a SDH Stříbro.
Martina Sihelská

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *