Mladiství tentokrát prošli na jedničku. Strážníci kontrolovali, zda nepopíjí alkohol

Konec školního roku byl byl pro strážníky Městské policie Plzeň nejen ve znamení dopravně bezpečnostního opatření na přechodech u škol a dalších rizikových místech, ale také kontrol zakázaného prodeje a podávání alkoholu mladistvým a nezletilým.

 V Plzni na Borech vyrazili strážníci městské policie ve spolupráci se státními policisty do ulic, primárně do míst, kde se často schází dnešní mládež do osmnácti let, aby zkontrolovali, zda mladí nepopíjí jim zakázaný alkohol, či v hernách nehrají na výherních automatech. Kontrolou hlídek během víc jak dvou hodinové akce prošlo sedm restauračních zařízení a nebylo zjištěno žádné pochybení. Dopadnout se podařilo jednu osobu v celostátním pátrání, na kterou byl vydán příkaz k zatčení. Akce se zúčastnili také hasiči, ti se zaměřili na dodržování protipožárních opatření.

Společná kontrola strážníků a policistů zakázaného podávání alkoholu mladistvým a nezletilým se uskutečnila podle mluvčí městské pol,icie Jany Pužmanové rovněž i ve Skvrňanech. I tady vše dopadlo na výbornou. Kontrolou prošlo nejen šest místních provozoven, ale také místa, kde se často mládež schází. Další kontroly míst strážníci městské policie provedli ještě na Doubravce, Slovanech.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *