Měšťanská beseda hledá náhradní termíny pro zrušené akce. Místa pro předprodej vstupenek se uzavírají

Vzhledem k  neustálému vývoji situace a opatření vztahujících se k epidemii koronaviru aktualizovala Měšťanská beseda Plzeň s.r.o. postupy týkající se vstupenek na kulturní akce a fungování předprodejních míst.

Předprodejní místa na nám. Republiky 41 a v  Měšťanské besedě, Kopeckého sady 13 v Plzni jsou až do odvolání uzavřena. „Současnou situaci bereme vážně a zdraví zákazníků i zaměstnanců je pro nás na prvním místě. Proto nařízení Bezpečnostní rady státu o uzavření provozoven vítáme a chtěli bychom všechny požádat o trpělivost s  osobním vracením vstupenek,“ řekla Ivana Hušáková ze společnosti Měšťanská beseda Plzeň s.r.o. Vstupenky na akce v  Měšťanské besedě, které byly zrušeny bez náhradního termínu, pokud byly zakoupené online, budou stornovány automaticky a platba se vrátí na účet, ze kterého přišla. Vstupné zaplacené na předprodejních místech se bude vracet po jejich opětovném otevření v  souladu s  pokyny pořadatelů jednotlivých akcí a prodejních systémů (Plzeňská vstupenka, Ticketmaster, Ticketlive, Ticketportal, Ticket Art, GoOut).

Měšťanská beseda intenzivně jedná o náhradních termínech akcí, které se do odvolání nemohou konat. „Protože zatím neznáme délku trvání omezení vyhlášených pro kulturní a společenské akce, zveřejníme nové termíny ve chvíli, kdy bude jasné, že se akce budou moci uskutečnit,“ sdělila Hana Kulawiaková ze společnosti Měšťanská beseda Plzeň s.r.o. „Vstupenky na ně zůstanou v  platnosti.“ V  případech, kdy je akce zrušena bez náhrady, se vstupné vrací, a to u e-ticketů automaticky na účet, ze kterého byly vstupenky zaplaceny, a u ostatních vstupenek na předprodejním místě, kde byly zakoupeny (až budou tato místa znovu zprovozněna). „Přehled akcí, u kterých nemůžeme nabídnout náhradní termín a byly tedy úplně zrušeny, průběžně aktualizujeme na webových stránkách Měšťanské besedy,“ dodala Hana Kulawiaková.

„Současná situace je mimořádná a přistupujeme k  ní s  největší zodpovědností. Přes ekonomické dopady nařízení, která se nás dotýkají, je plně respektujeme, nechceme je podcenit a zároveň se usilovně snažíme, abychom v  budoucnu mohli zrealizovat co nejvíce akcí, na jejichž přípravách jsme pracovali a na které se naši návštěvníci těšili,“ řekl Ivan Jáchim, jednatel společnosti Měšťanská beseda Plzeň s.r.o. „Všem zákazníkům děkujeme za shovívavost a pochopení v  době, která je náročná pro nás všechny. Věříme, že nám zachovají přízeň a že se budeme moci opět potkat v  Měšťanské besedě, co nejdříve to bude možné.“

Předprodej vstupenek je pozastavený u akcí, které se mají konat do konce dubna. Vstupenky na podzimní program Měšťanské besedy jsou v  prodeji na http://www.mestanskabeseda.cz/, kde jsou také aktualizovány informace o akcích, stejně jako na facebooku Měšťanské besedy. S  dotazy ohledně vstupenek do Měšťanské besedy se mohou zákazníci obrátit v  pracovní dny od 9 do 16 hodin na telefonní linky 702  218  137 a 702  218  174 nebo napsat na e-mailovou adresu info@mestanskabeseda.cz.

Zdroj: Měšťanská beseda Plzeň

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *