Kolik stojí zásnubní prstýnek? Na co dbát při jeho výběru?

I když manželství není zárukou ani podmínkou šťastného vztahu, mnozí uzavření svazku  stále berou za cosi zvláštního a důležitého v partnerství. Ale to možná předbíháme, u svatby ještě nejsme. Vaše láska vám konečně dodala odvahu požádat o ruku. A k takové žádosti neoddělitelně patří zásnubní prsten, který bude tuto nezapomenutelnou chvíli vždy připomínat.

Zásnubní prsten má dát všem na vědomí, že osoba, která jej nosí, je zasnoubena a bude se vdávat. Zpravidla ho nosí ženy na prsteníčku levé ruky od zásnub až do svatby. Levá ruka je blíže k srdci a nošení prstýnku na ní má tedy symbolizovat lásku k partnerovi. Může se nosit i na pravé ruce, zkrátka tam, kde je vám to příjemné nebo kde si myslíte, že váš prstýnek nejlépe vynikne.

V západních kulturách nosí zásnubní prsten zpravidla ženy. Prsten je obvykle ze zlata a je ozdobený diamantem nebo jiným kamenem. Zlato může být žluté, elegantní bílé, romantické růžové nebo dokonce černé. Zajímavým materiálem je také platina.

Zásnubní prsten obvykle předává muž jako dárek ve chvíli, když žádá ženu o ruku. Tím dává najevo svůj zájem o budoucí sňatek. Prsten je potřeba správně vybrat, aby vaše vyvolená řekla to vysněné ANO. Vybírat lze od klasických jednoduchých kousků až po zásnubní prsteny s drahokamy. Důležité je, aby prsten ženu okamžitě a navždy oslnil. Většina slušných klenotníků vám ráda poradí, ať už si vyberete prsten za pět či padesát tisíc.

Než vyrazíte nakupovat, pořádně si svůj krok promyslete. Vždyť kupujete šperk, které se má stát nadčasovým symbolem lásky a štěstí, a také za něj zaplatíte nemalou sumu. V první řadě si vyberte zkušeného odborníka, nejlépe firma, které šperk nejenom prodává, ale sama ho vytváří. Šestačtyřicetiletou zkušenost se šperky mají Klenoty SAVICKY. Stejně tak dlouho jsou jejich produkty součástí životních momentů tisíců lidí. Nyní jsou k dispozici všem zákazníkům online, bez ohledu na místo bydliště a nabízí komfort při nakupování šperků z pohodlí domova. A jsou jediní na trhu, kdo nabízí zákaznickou podporu v čase 8:00 – 22:00. Navíc tam získáváte 120denní lhůtu pro bezplatnou změnu velikosti či výměnu.

Klenoty SAVICKI nabízejí široký výběr zásnubních prstenů, snubních prstenů a šperků, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

(WP)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *