Kníratá premiéra v Horní Bříze. Tamní divadelní spolek vás pobaví a podpoří listopadový Movember

Divadelní spolek Osada zve na premiéru nově nastudované komedie. Premiéra se uskuteční v Horní Bříze v kulturním domě (Klub) v neděli 18. listopadu od 17 hodin. Vstupenky budou k dispozici na místě před představením.

“Toto představení bude netradiční už tím, že se jedná o premiéru, my jsme se však navíc rozhodli, že využijeme této příležitosti i k další dobré věci,” informuje Michal Nágr z hornobřízského Divadla Osada
“Náš divadelní spolek Osada dlouhodobě podporuje charitativní a osvětovou činnost v podpoře boje proti rakovině prostaty, známou jako Movember. Každý listopad si ti odvážnější a krásnější z nás nechávají růst tolik oblíbený knírek, v průběhu měsíce zveřejňujeme různé osvětové materiály týkající se tohoto onemocnění a také vybíráme a vyzýváme k poskytnutí finančních prostředků, které zasíláme na konto příslušné mezinárodní nadace. Závěr tohoto snažení již tradičně probíhá v dobré kníraté náladě s vlastním hudebním doprovodem na konci měsíce v restauraci Český lev (Zákruta) v Horní Bříze (kam vás samozřejmě na 30. listopadu srdečně zveme), kde má každý možnost přispět do Movemberové kasičky,” vysvětluje Nágr.

Letošní rok bude podle divadelníků ještě lepší. “Rozhodli jsme se, že využijeme listopadového termínu naší premiéry a spojíme tak říkajíc příjemné s užitečným. Veškerý výtěžek z prodeje programů k představení bude zahrnut do naší Movemberové kasičky a po skončení měsíce bude spolu s ostatními vybranými penězi zaslán nadaci (z tohoto důvodu bude program nabízen za symbolických 30 Kč). Aby to ale také byla trochu zábava a aby charitativní podpora byla vyjádřena i pomocí toho nejviditelnějšího symbolu Movemberu – kníru, každý kdo bude při koupi vstupenky pod nosem „ozdoben“ knírem, má od nás program zdarma (v době MeToo a zdravého feminismu nelze pochopitelně znevýhodňovat žádnou skupinu diváků, tedy ani ty, kterým z rozličných důvodů knír neroste, např. ženy apod., počítá se tedy i knír umělý nebo namalovaný – výtvarné pomůcky budou na místě k dispozici J). Získání programu zdarma samozřejmě neznemožňuje poskytnutí jiného příspěvku do kasičky, která bude u pokladny k dispozici,” vysvětluje Michal Nágr.

Francis Veber
Chlap na zabití
Nesmělý ztroskotanec Francois Pignon se právě neúspěšně pokusil o sebevraždu.
Najde nájemný zabiják Ralph ubytovaný ve vedlejším hotelovém pokoji ty správné zbraně i proti lidské prostotě, naivitě a upřímné bezprostřednosti?
Obsazení:
Pignon  – Kamil Voráček
Ralph – Pavel Mainzer
Wolf – Michal Nágr
Louisa – Monika Široká
pokojská – Renáta Michálková
policista – Michal Trejbal

nápověda – Petra Šimicová

technika –  Luboš Čábal, Vladislav Valm

režie –  Pavel Palán

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *