Kam za kulturou a zábavou v tomto týdnu – na TACHOVSKU

Vyhlášení nejlepších sportovců Tachovska 2018
Stříbro – Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Tachovska roku 2018 se bude konat ve stříbrském kulturním domě 31. ledna od 18 hodin.
ZUŠ zahraje v kladrubském muzeu
Kladruby – Žáci základní umělecké školy v Kladrubech připravují Pololetní koncert žáků. Ten se bude konat konat 30. ledna od 17 hodin v kladrubském muzeu.
Bude vyprávět o Severní Korei
Tachov – V tachovském klubu Sedmdesátka chystají zajímavou přednášku o Severní Korei. Vyprávět o tamním životě přijede cestovatel Vladimír Váchal z Plzně. Návštěvníci mohou kromě vyprávění ocenit také fotografie. Přednáška se koná 31. ledna od 19 hodin.
Fotosvět jako vzpomínka na kamaráda
Černošín – Výstava fotografií Im meroiam pod názvem Fotosvět, je vzpomínkou na stříbrského fotografa Květoslava Jiránka. Snímky zachycují cestování po světě. Vernisáž je plánována na 1. února v 17 hodin v černošínském muzeu a návštěvníci ji mohou vidět každý den od 10 do 16 hodin (mimo neděle) až do 4. března 2019.
Učitelé chystají ples
Kladruby – Učitelé kladrubské školy připravují tradiční Učitelský ples. Ten se bude konat v pátek 1. února od 20 hodin v sále U koruny. K tanci i poslechu zahraje skupina George band. Návštěvníky čeká i půlnoční překvapení. Vstupné 150 korun, předprodej je na Městském úřadu v Kladrubech.
Dětský maškarní rej
Stříbro – Dětský maškarní rej plný her a soutěží plánují ve Stříbře na 3. února od 15 hodin v tamním kulturním domě. Dětem se budou věnovat herci z hudebního divadla Hnedle vedle. (sih)
Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *