Kam za kulturou a zábavou – na TACHOVSKU

Výstava obrázků Adély Markové
Černošín – Jen tak pro radost, tak se jmenuje  výstava kreseb Adély Markové, kterou ještě do konce týdne můžete vidět ve vstupním vestibulu Městského úřadu v Černošíně, která je otevřena v provozní době úřadu.
Vzorná hospodyňka ve Stříbře
Stříbro – Hezkou výstavu můžete vidět ve stříbrském muzeu. Nese název Vzorná hospodyňka, aneb z domácnosti našich prababiček a většinou expozice přivezli Jarmila Straková z Andělic a Jiří Sauko z Branky. Výstava potrvá až do 11. září.
Kočičí výstava v Černošíně
Černošín – V černošínském muzeu můžete vidět do konce léta Kočičí výstavu, která zahrnuje všechny možné kočičí obrazy, sochy, oděvy, jsou tam kočičky i ve špercích, psacích potřebách, hračkách nebo i jako vánoční ozdoby. Kočičí výstava končí posledního srpna a je otevřena vždy od úterý do soboty do deseti do šestnácti hodin.
Kapela Amátovka v Černošíně
Černošín – Kapela Amátovka zahraje pro radost v pondělí 5. července na parkovišti za Motorestem Vlčák v Černošíně. Akce začíná ve 14 hodin.
Koncert v jízdárně
Světce  –  Druhý koncert festivalu Dveře jízdárny dokořán 2021 se bude konat 11. července od 15 hodin. Na místě vystoupí soubor Musica Florea. Více informací získáte na stránkách Městského kulturního střediska v Tachově, nebo na telefonu 374 630 000. (sih)
  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *