Kam za kulturou a zábavou – na TACHOVSKU

V Černošíně zahájili RETRO výstavu
Černošín – Černošínské muzeum zahájilo RETRO výstavu, na návštěvníky čekají vzpomínkové fotografie, předměty, které užívali naši rodiče i prarodiče, technika, i rubikova kostka a igráčci. Přijďte se podívat, muzeum je otevřeno denně od úterý do soboty od 10 do 16 hodin. Čtvrtky a pátky je nutno vyzvednout průvodkyni na MÚ v Černošíně.
Projekt ROK NA VSI
Tachov – Po deseti letech se muzeum vrátilo k úspěšnému celoročnímu projektu, který realizovalo ve spolupráci se základními školami ve městě a okolí. Každý měsíc bude připomenut některý svátek. Na webu muzea je zpřístupněna prezentace k němu, která poslouží jako inspirace k výtvarné tvorbě dětí a mládeže (do 18 let). Je však také pro netvořící zájemce zajímavým materiálem seznamujícím s lidovými tradicemi. Na konci roku 2022 bude z vybraných prací vytvořena výstava a vydán nástěnný kalendář.
Fotovýstava Antonína Hříbala
Černošín – Velkoformátové fotografie Antonína Hříbala můžete až do června obdivovat ve vstupním prostoru Městského úřadu v Černošíně. Snímky zachycují přírodu Českého lesa a okolí.

(sih)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *