Jihočeský kapr 2019 nabídne výstavu a soutěž plastikového modelářství všech věkových kategorií

Dům dětí a mládeže České Budějovice, Společnost vojenské historie – KPM České Budějovice, KPM Pekelní kocouři a Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích zvou na jednodenní výstavu a soutěž plastikového modelářství všech věkových kategorií, registrovaných i neregistrovaných modelářů pod názvem „Jihočeský kapr“ s mezinárodní účastí. Akce se koná v sobotu 30. listopadu 2019 od 8:00 hodin v hlavní historické budově Jihočeského muzea (Dukelská 1, 370 51 České Budějovice, vchod ze strany Senovážného náměstí).

Soutěžit se bude ve všech běžných modelářských kategoriích. Hodnocení: porovnávací soutěž. Bližší informace o soutěži najdete na: www.modelforum.cz. Modeláři mohou přihlásit své modely na soutěž elektronicky vyplněním formuláře na www.modelforum.cz nebo osobně v den konání soutěže od 8:00 do 9:30 hodin. Pro ostatní veřejnost možnost prohlídky modelů od 9:30 do 16:00 hodin v den konání výstavy.

Na akci Jihočeský kapr naváže výstava plastikových modelů jihočeských modelářů ve vitrínách na chodbě, která potrvá od 30. listopadu 2019 do 2. února 2020 (út – ne, svátky od 9:00 do 17:30 hodin). K vidění budou modely letadel, bojové techniky, automobilů nebo lodí. Dále budou vystaveny diorámy, různé figurky nebo papírové modely.

Zdroj: Jihočeské muzeum České Budějovioce

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *