Ještě je čas na soutěžení s Prázdninovou štafetou. Výherce čeká zájezd pro celou rodinu

Zájezd pro celou rodinu, speciální komentované prohlídky plzeňské zoo, stavebnice, deskové hry, poukázky na sportovní vybavení a spousty knížek už čekají na finalisty Prázdninové štafety 2019. Na přihlášení a splnění cílů mají čas ještě i ti, co zatím nesoutěží. Přihlašte se, navštivte hrady, zámky i trochu zapomenuté památky a přírodní zajímavosti Plzeňského kraje a pošlete fotografii.

Letošní ročník je opět v elektronické podobě. Podstatně se ale zjednodušila pravidla. Stačí se registrovat a můžete začít hrát. Soutěž nabízí padesát turistických cílů, mezi nimiž jsou hodně známé památky, hrady a zámky v regionu, ale také nové naučné stezky, rozhledny či zajímavé přírodní útvary. Významnou novinkou je také nižší počet cílů, které je třeba navštívit, aby se soutěžící dostal do závěrečného losování. Stačit jich bude patnáct (dříve 25), ale při splnění limitu není nutné končit, návštěva dalších bude určitě také příjemným zážitkem pro celé rodiny. A na speciální cenu se může těšit soutěžící, který navštíví cílů nejvíc.

Jak se do soutěže zapojit? Přihlásit se každý může až do konce prázdnin na webových stránkách Prázdninové štafety. Vše potřebné najdou soutěžící na adrese: http://stafeta.plzensky-kraj.cz.

Při návštěvě každého cíle se soutěžící vyfotí na nádvoří či uvnitř navštíveného objektu (případně u cedule na turistické trase) a snímek pošle prostřednictvím webových stránek kdykoliv během trvání soutěže. Všichni soutěžící, kteří splní daný limit patnácti navštívených cílů, budou zařazeni do slosování. Třicet šťastlivců se může těšit na odměny.

K foto: Jedním z cílů Prázdninové štafety je i největší socha psav Česku na vrchu Hrádek u Domažlic. Měří 8 x 3 x 4 metry.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *